Dodaj ogłoszenie
Cennik


Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie e-debica.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

Wyjątkiem są niektóre podkategorie działu "Ślub i uroczystości"
- atrakcje,
- samochody ślubne,
- dekorcje 
Aktywacja ogłoszenia w powyższych trzech kategoriach to koszt 2,46zł brutto (SMS)


Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez pomarańczową ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – SMS 11,07 zł brutto lub 6 zł brutto płatności on-line.


2. Pakiet ogłoszeniowy
PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – SMS 6,15 zł brutto lub 3 zł brutto płatności on-line.


3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - SMS 2,46 zł brutto lub 1,20 zł brutto płatności on-line.
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS


1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
- 3 punkty/7dni  - SMS 1,23 zł brutto
- 6 punkty/7dni  - SMS 2,46 zł brutto 

 


 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

 

Serwis e-debica.pl umożliwia wygodne płatności SMS za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.

 

Serwis e-debica.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.


Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net