Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zabawki Janod - dowiedz się wszystkiego na blogu

9293
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Karolina Nowacka
Miasto: Kraków
Strona www: http://janod.blog.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2016.10.25
ważne do: 2017.10.17
wyświetleń: 409

Szczegóły oferty:

Blog Janod to kreatywna strona dla kreatywnych rodziców, wciąż poszukujących innowacyjnych pomysłów dla rozbudzenia wyobraźni swojego dziecka. W ofercie odnajdują się zabawki skierowane do maluchów w różnym wieku, począwszy już od rocznych dzieci.

Zabawki Janod to przede wszystkim świetna zabawa! Wybierając produkt, odkrywasz świat na nowo i ani się obejrzysz, a na Twojej twarzy pojawia się ogromny uśmiech.

Każde dziecko doceni zalety tego rodzaju zabawek, gdy będzie mogło z nich korzystać zarówno w domu, jak i na podwórku. Angażują swój czas i zainteresowanie, a w zamian dostają produkty kształtujące ich zdolności manualne i rozszerzające perspektywy. Produkty tej francuskiej firmy uproszczą stawianie pierwszych kroków i zainspirują do dalszego rozwoju.

Instrumenty, zabawki edukacyjne, klocki i tym podobne kształcą i bawią równocześnie. Ani się obejrzysz, a Twój dzieciak zacznie samodzielnie tworzyć nowe historie. Każdego dnia odkryjesz jego nowe umiejętności i razem z nim poznasz, co to kreatywność.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net