Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Specjalista ds. rekrutacji kierowców (Pilzno)

18564
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Omega Pilzno
Miasto: Pilzno
Kod pocztowy: 39-220
E-mail: rekrutacja@omega-pilzno.com.pl
   
dodano: 2019.07.09
ważne do: 2019.08.08
wyświetleń: 841

Szczegóły oferty:

Do głównych zadań specjalisty ds. rekrutacji kierowców należy monitorowanie rynku pracy kierowców, ich rekrutacja i zatrudnianie, a także dbałość o doskonałą współpracę z kierowcami Omegi Pilzno, w oparciu o Misję, Wizję i Wartości firmy.
Osoba na tym stanowisku koordynuje proces zatrudniania i szkolenia nowo przyjętych kierowców, przygotowuje dokumenty związane ze współpracą z kierowcą, monitoruje ważność dokumentów kierowcy oraz ubezpieczeń. Istotnym zadaniem jest badanie satysfakcji kierowców z pracy.
Specjalista ds. rekrutacji kierowców to osoba komunikatywna, cechująca się umiejętnościami: sprzedaży, myślenia przyczynowo - skutkowego i znajdywania kreatywnych rozwiązań różnych sytuacji. Dąży do osiągania ambitnych celów oraz jak najwyższych zysków.

Ważne dla nas są:
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR
  • Znajomość prawa pracy
  • Otwartość, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność tworzenia prezentacji
  • Postawa oparta na wzajemnym szacunku oraz jej promowanie

Oferujemy:
W Omega Pilzno dajemy naszym pracownikom możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów.
Łączymy wartości osobiste z wartościami firmy i inwestujemy w rozwój pracowników, aby mogli zrealizować swoje zawodowe ambicje. Jesteśmy przekonani, że ludzie mają ogromny potencjał w sobie i stworzenie odpowiednich warunków współpracy pozwala im wyjść daleko poza przeciętność, i tworzyć razem wielkie rzeczy.
Jeśli lubisz tworzyć, kreować, a nie być naśladowcą, dołącz do nas.

Aplikacje (cv) należy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@omega-pilzno.com.pl
W tytule maila należy wpisać: "Specjalista ds. rekrutacji kierowców, Pilzno"

Prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby aktualnej i przyszłej rekrutacji do Spółek z Grupy OMEGA PILZNO".

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka z Grupy OMEGA PILZNO. Spółka współadministruje danymi w ramach struktur Grupy OMEGA PILZNO, w związku z tym Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do innych spółek Grupy OMEGA PILZNO na potrzeby realizacji celu, dla którego są gromadzone. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji aktualnej lub przyszłej. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane - na okres konkretnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji, jednakże nie dłużej niż 2 lata lub do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową Grupy OMEGA PILZNO, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net