Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kudowa - pokoje - zobacz Lawenda.com!

12475
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Willa Lawenda
Miasto: Kudowa Zdrój
E-mail: lawenda@lawenda.com
Strona www: http://lawenda.com/pl/pokoje
   
dodano: 2017.11.10
ważne do: 2018.01.09
wyświetleń: 305

Szczegóły oferty:

W Kudowej-Zdrój wzrok przyciąga kameralny, ciepły pensjonat - Willa Lawenda. Właściciele uratowali stary budynek od ruiny i stworzyli miejsce, które nie odstrasza, a wręcz przyciąga. Ciekawe sąsiedztwo - Parku Narodowego Gór Stołowych - jest nie lada atrakcją dla przyjezdnych, którzy mogą spędzić czas w cudownym, klimatycznym hotelu, a także obcować z naturą.

Willa Lawenda proponuje nieziemskie noclegi i relaks w ogrodzie, w którym rośnie parę starych drzew. Każdego ranka gości budzi śpiew ptaków, w maju kwitną rododendrony, a w upalne dni można leniuchować, bądź pograć w badmintona czy w piłkę.

Pyszne śniadania w Willi Lawenda przypominają gościom czasy dzieciństwa. Wolno wybierać wśród wielu smacznych produktów, orzeźwiających warzyw oraz owoców.
Inne hotele nie dorównują Willi, która jest otwarta również na dzieci. Proponuje im przeróżne atrakcje, tak, aby czas spędzały aktywnie, bez krzty nudy. Rodzice lub młodzi ludzie mogą pójść w ich ślady, gdyż na pewno znajdzie się jakiś samotny rower, kijki do nordic -walkingu czy sanki zimową porą.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net