Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kasy fiskalne Warszawa PHU Abart

12099
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: PHU Abart
Miasto: Warszawa
E-mail: handlowy@phuabart.pl
Strona www: http://sklep.phuabart.pl/12-kasy-fiskalne
Stan: nowy
   
dodano: 2017.09.30
ważne do: 2017.11.29
wyświetleń: 433

Szczegóły oferty:

Propozycja PHU Abart to m.in. kasy fiskalne dedykowane dla niedużych punktów handlowych jak także bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia - tzw. systemowe kasy fiskalne, przeznaczone dla większych agencji handlowych, supermarketów o znacznej bazie towarowej i zwiększeniu ruchu.
Na liście naszych urządzeń znajdują się jedynie szczególnie efektywne i polecane przez nasz serwis kasy fiskalne czołowych wytwórców – Elzab czy Posnet.
Poza obszerną paletą urządzeń fiskalnych proponujemy również opiekę serwisową kas i drukarek fiskalnych. Dysponujemy zespołem ekspertów o długoletnim doświadczeniu, jacy w każdej sekundzie udzielają poradą w obszarze naprawy, przeglądów okresowych oraz szkolenia z eksploatacji narzędzi.
Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest uznanie naszych kontrahentów, dlatego proponowane przez nas urządzenia pochodzą od doskonałych producentów oraz mają Potwierdzenia Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.
PHU Abart to spółka istniejąca na rynku od wielu lat i dzięki swemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie na rynku ustabilizowaną pozycję.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net