Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sprzedam Sensitiv Imago 530 CE - aparat do biorezonansu

11915
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Piotr
Kod pocztowy: Inne
Ulica: http://www.domki-zylajek.pl
Telefon: 602423700
Stan: używany
   
dodano: 2017.09.13
ważne do: 2017.11.12
wyświetleń: 499

Szczegóły oferty:

SPRZEDAM APARAT
SENSITIV IMAGO 530 CE - najnowszy model (CERTYFIKOWANE URZĄDZENIE MEDYCZNE)
DO DIAGNOSTYKI ORGANIZMU ORAZ TERAPII
Urządzenie w pełni sprawne, w stanie idealnym, żadnych uszkodzeń, najnowsze oprogramowanie w języku polskim

Jest to najwyższy, obsypany europejskimi nagrodami model Sensitiv Imago, który umożliwia diagnostykę dowolnej jednostki chorobowej w czasie 1 godziny. Sensitiv Imago zapewnia możliwości, którym nie dorównuje żadne inne urządzenie na świecie.
Model 530CEotrzymał certyfikat medycznego urządzenia diagnostycznego 2 klasy.Dokładność pomiarowa modelu 530CE sięga 96%.Jest to urządzenie wielofunkcyjne i może być wykorzystywane przez naturopatów, dietetyków, specjalistów medycyny alternatywnej, jak również i przez lekarzy tradycyjnych, a nawet w celach badawczych.
Urządzenie do biorezonansu, Sensitiv Imago, potrafi wykazać:
przyczyny problemów zdrowotnych, określić mikrobiologiczną biocenozę, zidentyfikować w organizmie obecność produktów toksycznych, włącznie z metalami ciężkimi, alergenami pH i wieloma innymi parametrami, kluczowymi dla naturopatów lub lekarzy, umożliwiając ustalenie najkorzystniejszych dla pacjenta metod terapii holistycznej. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z istoty prawidłowego odżywiania organizmu, bez względu na to, czy myślimy o dzieciach, dorosłych, czy też osobach starszych… Sensitiv Imago530CE pomoże nam stworzyć spersonalizowane plany dietetyczne, włącznie z listami zalecanych i zabronionych produktów spożywczych.
Aparat posiada również funkcje LIKWIDACJI GŁODU NIKOTYNOWEGO
Po przeprowadzeniu diagnostyki i wykrytych zaburzeniach można przeprowadzić terapię likwidującą obciążenia, które wyszły podczas diagnostyki, także likwidację stanów zapalnych w organach

Szczegóły:
tel. 602 423 700
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net